Instytucje kultury

Instytucje kultury

Rejestr instytucji kultury dla których organizatorem jest Gmina Więcbork

Rejestr Instytucji kultury, dla których organizatorem jest Gmina Więcbork,  prowadzony jest  na podstawie art. 14 ustawy z dnia 25 października 1991 roku o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz. U. z 2012r. poz. 406). Sposób jego prowadzenia i udostępniania określa Rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 26 stycznia 2012 roku (Dz. U. z 2012r. poz. 189).

Rejestr instytucji kultury prowadzony jest przez Sekretarza Gminy – Urząd Miejski w Więcborku, pokój nr 4, tel. (052) 3897 249 lub (052) 3895 207.
Rejestr instytucji kultury zamieszczony jest na stronie www.bip.wiecbork.pl w katalogu Władze i struktura → instytucje kultury.

Dane w rejestrze udostępnia się przez:
1) otwarty dostęp do zawartości rejestru,
2) wydanie odpisu z rejestru albo księgi rejestrowej.
Udostępnianie danych zawartych w rejestrze w formie, o której mowa wyżej, jest bezpłatne i odbywa się przez stronę Biuletynu Informacji Publicznej.
Każdy ma prawo przeglądać w godzinach urzędowania akta rejestrowe oraz księgi rejestrowe instytucji kultury.
Organizator prowadzący rejestr instytucji kultury wydaje urzędowo poświadczony odpis każdemu, kto zwróci się z wnioskiem o jego wydanie.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>